Aktuality

4. 7. 2022
Startovní listina 2023

Vážení rybáři a rybářky,

dnes byla doplněna startovní listina pro 2.ročník závodu na jezeře Štít Týmy (czech-boilies-cup.cz) a bylo jedním z mých nejsložitějších úkolů za poslední roky dát dohromady týmy, které se zúčastní a na druhé straně mince také ostatní, jež se bohužel nevešly na listinu. Chtěl bych touto cestou poděkovat za neskutečný zájem jménem celého kolektivu všem týmům, které se hlásily do závodu a opravdu si toho moc vážíme. Nicméně práce tím teprve začíná a uděláme vše co bude v našich silách, aby se závod jako takový posunul opět vpřed a naplnil očekávání závodníků, partnerů a fanoušků.

děkuji a přeji za celý tým příjemné dovolené

Milda

15. 6. 2022
Souhrn 1. ročníku na jezeře ŠTÍT

S odstupem měsíce od ukončení 1. ročníku czech-boilies cup na jezeře štít stále nemůžu úplně vstřebat nádherný výsledek všech týmů. A to je pravdou, že těžko by se našel větší optimista k očekávanému výsledku, než jsem já:) Nikomu není snad ani třeba připomínat, že více jak 20 kusů přesáhlo hranici 20kg. Všech 48 týmů dokázalo naplnit kompletně score karty. Při vší pokoře ke všem dosud zmíněným úspěchům se jezero může pyšnit až neuvěřitelným průměrem zapsaných ryb ve finální tabulce, jelikož na jednu ryby činí 16.33 kg! Nezbývá než smeknout a těšit se, co nám další ročníky přinesou... Ještě jednou bych chtěl i touto cestou poděkovat Rybářství chlumec za možnost uspořádat akci na jezeře ŠTÍT A. Dále bych moc rád poděkoval všem partnerům za podporu závodu. Závodníci zaslouží absolutorium za nasazení a přístup k celé akci. Fanoušci a sledující předvedli nebývalou podporu všem týmům, za což jim patří veliký dík a v neposlední řadě i personálu, který se opravdu nenudil:) Nyní již doladíme poslední detaily k ročníku 2023 a 18.6.2022 bude spuštěna registrace v 18.00.

za tým CZECH-BOILIES CUP JEZERA ŠTÍT

Milda 

18. 1. 2022
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA K DISPOZICI

Dnes byla provedena finální korekce týmů pro účast na závod CZECH-BOILIES CUP JEZERA ŠTÍT 2022, který se uskuteční 7.5. - 14.5. 2022. K dispozici jsou volná místa a již nyní se můžete registrovat na Registrace (czech-boilies-cup.cz). Harmonogram a propozice naleznete na Propozice (czech-boilies-cup.cz) Tým CZ-B CUP

2. 12. 2021
HARMONOGRAM ZÁVODU

Vážení závodníci, s definitivní platností byla stanovena časová osa závodu po konzultaci s jezerem Štít. V níže přiloženém odkaze jsou veškeré informace, které se týkají průběhu závodu. Děkujeme a těšíme se na odstartování závodu!

Propozice (czech-boilies-cup.cz)

28. 9. 2020
KAPITÁLNÍ ÚLOVEK Z JEZERA ŠTÍT!!!

25.9.2020 v 7,20 podebral šťastný lovec Josef Haman nádherného šupináče s čistou váhou 29,47 kg!!!

Více
14. 9. 2020
Online z jezera ŠTÍT a soutěž

Závod se kvapem blíží. Dnešním dnem startuje online na jezeře ŠTÍT A, kde bude Bulďák chytat systémem, jak proběhne závod samotný. Většina z nás již měla možnost okusit, jaké jezero nabízí nádherné úlovky. Nyní však za plného provozu revíru bude velmi zajímavé sledovat, jak se Bulda prosadí a zda pokoří jednoho z mnoha kapitálních kaprů, kteří zde žijí. Výprava končí 22.9.2020 a každý může na FB pokusit své štěstí v tipovací soutěži.

28. 6. 2020
Natáčení na jezeře Štít A

V nejbližších dnech chystáme společně se štábem RH PRODUCTION natáčení na jezeře Štít A. Chytat se bude stejným stylem jako sám závod, tudíž na 4 pruty a doba pro krmení raketou bude ve stejných časech jako v průběhu závodu. Podmínky budou odlišné, nicméně bude zajímavé sledovat, jak se porveme s konkurencí plného revíru, kde je v sezóně plně využita kapacita. Jelikož Štít A nabízí opravdu velké množství lovných stanovišť, budeme o každý záběr muset zabojovat. Na rybolov jako takový si vyčleníme 24 hodin. O průběhu budeme informovat online:)

14. 12. 2019
Zvěřejněny přihlášené týmy

Dnes byly zveřejněny přihlášené týmy do závodu.

Více
8. 12. 2019
Pozvánka - video

Z úvodní návštěvy v krásném areálu Jezera Štít vzniklo nádherné video, aby i rybáři méně znalí revíru nakoukli do zákoutí. Z ptačí perspektivy Vám zasíláme pozvánku:)

Více
4. 12. 2019
Přípravy zahájeny

Proběhla úvodní návštěva i pro mediální tým RH production zastoupený Buldou, který se s důsledností sobě vlastní seznámil se zázemím, prozkoumal terén a nejbližší okolí. Samozřejmě šel do akce dron i kamera, aby vznikly úvodní záběry, které jsou již zpracované a připraveny ke shlédnutí.

Více
1