Aktuality

18. 1. 2022
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA K DISPOZICI

Dnes byla provedena finální korekce týmů pro účast na závod CZECH-BOILIES CUP JEZERA ŠTÍT 2022, který se uskuteční 7.5. - 14.5. 2022. K dispozici jsou volná místa a již nyní se můžete registrovat na Registrace (czech-boilies-cup.cz). Harmonogram a propozice naleznete na Propozice (czech-boilies-cup.cz) Tým CZ-B CUP

2. 12. 2021
HARMONOGRAM ZÁVODU

Vážení závodníci, s definitivní platností byla stanovena časová osa závodu po konzultaci s jezerem Štít. V níže přiloženém odkaze jsou veškeré informace, které se týkají průběhu závodu. Děkujeme a těšíme se na odstartování závodu!

Propozice (czech-boilies-cup.cz)

28. 9. 2020
KAPITÁLNÍ ÚLOVEK Z JEZERA ŠTÍT!!!

25.9.2020 v 7,20 podebral šťastný lovec Josef Haman nádherného šupináče s čistou váhou 29,47 kg!!!

Více
14. 9. 2020
Online z jezera ŠTÍT a soutěž

Závod se kvapem blíží. Dnešním dnem startuje online na jezeře ŠTÍT A, kde bude Bulďák chytat systémem, jak proběhne závod samotný. Většina z nás již měla možnost okusit, jaké jezero nabízí nádherné úlovky. Nyní však za plného provozu revíru bude velmi zajímavé sledovat, jak se Bulda prosadí a zda pokoří jednoho z mnoha kapitálních kaprů, kteří zde žijí. Výprava končí 22.9.2020 a každý může na FB pokusit své štěstí v tipovací soutěži.

28. 6. 2020
Natáčení na jezeře Štít A

V nejbližších dnech chystáme společně se štábem RH PRODUCTION natáčení na jezeře Štít A. Chytat se bude stejným stylem jako sám závod, tudíž na 4 pruty a doba pro krmení raketou bude ve stejných časech jako v průběhu závodu. Podmínky budou odlišné, nicméně bude zajímavé sledovat, jak se porveme s konkurencí plného revíru, kde je v sezóně plně využita kapacita. Jelikož Štít A nabízí opravdu velké množství lovných stanovišť, budeme o každý záběr muset zabojovat. Na rybolov jako takový si vyčleníme 24 hodin. O průběhu budeme informovat online:)

14. 12. 2019
Zvěřejněny přihlášené týmy

Dnes byly zveřejněny přihlášené týmy do závodu.

Více
8. 12. 2019
Pozvánka - video

Z úvodní návštěvy v krásném areálu Jezera Štít vzniklo nádherné video, aby i rybáři méně znalí revíru nakoukli do zákoutí. Z ptačí perspektivy Vám zasíláme pozvánku:)

Více
4. 12. 2019
Přípravy zahájeny

Proběhla úvodní návštěva i pro mediální tým RH production zastoupený Buldou, který se s důsledností sobě vlastní seznámil se zázemím, prozkoumal terén a nejbližší okolí. Samozřejmě šel do akce dron i kamera, aby vznikly úvodní záběry, které jsou již zpracované a připraveny ke shlédnutí.

Více
1