Přihlášené týmy

Pořadí Název týmu Člen
1. -------------- -----------------------------
2. -------------- -----------------------------
3. --------------- -----------------------------------------
4. B+B LUKÁŠ BARTEK, JIŘÍ BENÍČEK....................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
5. BEER BAITS JAROSLAV ŠVEJDA, MARTIN KAFTAN
6. BLACK BASTARDI JAN VRABEC, LUKÁŠ FINKE, MATĚJ VRABEC...................................................................zaplaceno 12.000 Kč
7. BLASER FISHING TÝM MARTIN GALL, MAREK GALL
8. CARP INFERNO RADEK PODRAZIL, PAVEL ULRYCH..............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
9. CARP INFERNO BRNO PAVEL PEŠKA, KUBA HEŘMÁNEK...............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
10. CARP MANS JOSEF TRUHLÁŘ, KLÁRA STAŇKOVÁ, VÁCLAV SVITÁK................................................zaplaceno 12.000 Kč
11. Ci5 FISHING ONDRA VORÁČ, CHARLIE FRANC..................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
12. CT DEJVIL RAKOVNÍK Martin David, Pavel Černohorský...........................................................................zaplaceno 12.000 Kč
13. CT LIBUŇ MILOŠ DAŇO, PETR DAŇO...........................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
14. CT LITTLE FISH TOMÁŠ KUPKA, MICHAL BURDA, JIŘÍ RŮŽIČKA............................................................zaplaceno 12.000 Kč
15. CT MUSTANGOVÉ LUBOŠ MEJTSKÝ, JIŘÍ KNAKAL, JOSEF UHER...................................................................zaplaceno 12.000 Kč
16. CT NASAJ A MILAN VALENTA, DANIEL SUCHÝ, PAVEL VESELÝ........................................................zaplaceno 12.000 Kč
17. CT NASAJ B Daniel Douda, Bohumil Staněk...............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
18. CT NOVÝ BYDŽOV LUKÁŠ PÁNEK, PAVEL LOUŽENSKÝ.............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
19. CT PAMĚTNÍK ROMAN FENDRYCH, VAŠEK DĚDEK, JAN TICHÝ............................................................zaplaceno 12.000 Kč
20. CT SEDLO PAVEL SLESINGER, KATEŘINA SLESINGEROVÁ
21. CT SKŘIVANY MILAN STANĚK, MICHAL ŠPÁTA, ONDŘEJ BRZEK...........................................................zaplaceno 12.000 Kč
22. CT SRŠNI MICHAL ŠPRINC, IVANA JONEŠOVÁ, PETR VÍT............................................................zaplaceno 12.000 Kč
23. CT TROSEČNÍCI ŘÁHOLEC JAKUB ULVR, JAKUB LÁNSKÝ, JAKUB VÍCH
24. CT VIKINGOVÉ Pavel Hladík + 2 ...........................................................................................zaplaceno 18.000 Kč
25. CT VYSOČINA LIBUŠE ADAMCOVÁ, JOSEF ADAMEC.............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
26. CT YOUNG BOYS JIŘÍ KUČERA, MICHAL SEMBDNER, MILAN MLEJNEK......................................................zaplaceno 12.000 Kč
27. CZB - JEKETER MYGGA LUBOMÍR RYS, JAN VRBATA..................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
28. CZECH-BOILIES TOMÁŠ HYNEK, LIBOR RADOCH.................................................................................zaplaceno 12.000
29. ČUK A GEK MICHAL HNÍZDIL, DANIEL HNÍZDIL, JIŘÍ NOVOTNÝ......................................................zaplaceno 12.000 Kč
30. DAPRADA CARP TEAM PETER DÁNIŠ, MIROSLAV DÁNIŠ, DAVID PRAŽAN...........................................................zaplaceno 12.000 Kč
31. DELPHIN JAKUB ŠABATA, VLASTÍK HAUPT.................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
32. ENEMY CARP TEAM TOMÁŠ HORYNA, PETR RIESNER
33. KOEM TEAM EMIL KONKOL, MARTIN KONKOL
34. KRMIVA KRATONOHY ONDRA BÁRTA, IVO ŠMÍDA.........................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
35. LT BAITS JOSEF LEVINSKÝ, LADISLAV ZATLOUKAL
36. MÁLO CARP TEAM ZDENĚK DARU, JAKUB MIŠOVIC
37. RIKI TEAM - CZB PAVEL RUCKER , LUCIE ELICEROVÁ, ONDŘEJ ŠULC.........................................................zaplaceno 12.000 Kč
38. SHARKS TEAM I JAN BAXANT, MATĚJ MATOUŠEK...................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
39. SPLASHBAITS DAVID CHLUPSA, VASIL MOLDAVČUK, MICHAL ONDRÁČEK.........................................zaplaceno 12.000 Kč
40. STONERS TOMÁŠ KALKUS, PETR POKORNÝ ....................................................................zaplaceno 18.000 Kč
41. TEAM CZ/SK JOZEF HIRTH, MILAN HALÍŘ, JINDŘICH BAXANT
42. TOP RYBAŘINA TOMÁŠ KONČICKÝ, MIROSLAV KROJIDLO
43. UFOCARP JOSEF FENDRYCH, PETR VONDRUŠKA ml., PETR VONDRUŠKA st....................................zaplaceno 12.000 Kč
44. UTRHL A URVAL JAN DVOŘÁČEK, LADISLAV PTÁČNÍK.............................................................................zaplaceno 12.000 Kč
45. RK BAITS RUDOLF KEDRON, VÍŤA VÁVRA
46. P.P.J. JOSEF BUREŠ, JAROSLAV JAHELKA, PETR KOZLER........................................................zaplaceno 12.000 Kč
47. SHARKS TEAM II MIROSLAV ŘÍZEK, JIŘÍ BOBEK.................................................................................zaplaceno 12.000 Kč
48. CT MODELÁŘI JARDA HOLOUBEK, LUKASZ OLSZEWSKI...................................................................zaplaceno 12.000 Kč